Volgende wedstrijd

S.V. Vaassen 1

_____________________________

     -  

robur

 

19 mei 2019 / 14:00 uur

Sportpark de Kouwenaar

 

 

Overige teams

_____________________________

 

 

Met een overwinning op zak zijn de dames van S.V. Vaassen op zondag 13 april welkom in Emst. Milan is geboren en de dames willen graag deze nieuwe aanwinst bewonderen en speelster Debbie van harte feliciteren met het kleine wondertje. Als cadeau krijgt Milan een sportoutfit en een voetbal in de mooie kleuren blauw en wit, met zulke ouders zal hij hier ongetwijfeld goed gebruik van kunnen maken. We wensen Debbie, Allard en hun zoons ook via deze weg het allerbeste.

De dames van de zaal hebben in de maand april twee kraamvisites op het programma staan. Niet alleen Debbie, tevens speelster binnen het zaalvoetbalteam, maar ook Wendy heeft een zoon gekregen. Bij Ramon en Wendy is hun zoon Lorenzo de tweede in rij. Het zaalvoetbalteam heeft de twee jongens kunnen bewonderen en ook zij kwamen niet met lege handen. Beide jongens hebben onder andere een mooi shirt met hun naam en het S.V. Vaassen logo gekregen. Nu maar wachten tot het moment dat deze jongens op het voetbalveld zullen schitteren! Ook via deze weg wordt de trotse ouders, grote zus Yamilla en Lorenzo het allerbeste gewenst.

 Klik hier voor de foto's