Volgende wedstrijd

S.V. Vaassen 1 

_____________________________

 

 

      -

 

 

22 augustus 2019 / 20:00 uur

Sportpark de Kouwenaar

 

Overige teams

_____________________________

 

 

Op de velden van SV Vaassen trainen de vier- en vijfjarigen elke zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur. Dan kunnen de jeugdige voetballertjes op speelse wijze met de sport kennismaken. De huidige groep hoopt dit seizoen nog meer leeftijdgenootjes te begroeten. Iedereen van vier of vijf jaar die op een plezierige manier sportief bezig wil zijn, is van harte welkom. Onder leiding van Dick Hulleman, Shardee Meijer en Erwin Vosselman.  Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met Desmond Meijer, 06-30722968 of per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.