Volgende wedstrijd

S.V. Vaassen 1 

_____________________________

 

 

      -

 

 

22 augustus 2019 / 20:00 uur

Sportpark de Kouwenaar

 

Overige teams

_____________________________

 

 

Over een kleine twee weken staat de carnavalsoptocht op het programma. Natuurlijk is SV Vaassen dan ook van de partij. De mini-Fassy’s hebben afgelopen zaterdag druk geknutseld aan hun outfit voor die dag.

 

Geen trainingen of wedstrijden, maar knutselen in het clubhuis. Het versieren van de wagen wordt door een groep ouders gedaan, maar natuurlijk willen de kinderen zelf ook meehelpen. Daarom hebben ze allemaal een fraaie vissenmuts gemaakt.

Enkele ouders hebben van te voren de vissen geknipt en vervolgens hebben de kinderen deze versierd.

Wat een super leuke gezellige ochtend met zeer veel mooie resultaten! 

Kom maar op met de carnaval. De mini Fassy's zijn er (bijna) klaar voor.