In de winter ligt de voetbalcompetitie ook voor de jeugd stil. Deze voetballoze periode heeft de groep dit weekeind afgesloten met een gezamenlijke zwempartij in De Koekoek. De spelertjes van SV Vaassen hebben elkaar de afgelopen tijd toch regelmatig getroffen. Natuurlijk werd in de kerstvakantie het bekende oliebollentoernooi gehouden. Verder hebben ze diverse keren lekker in de zaal gevoetbald. En ook de bingo net voor Kerst in het clubhuis was een groot succes.

Om het einde van de winterstop te vieren doken zo’n vijftigtal kinderen met ouders het zwembad in. De friet en limonade na afloop lieten ze zich goed smaken. De jeugd van SV Vaassen staat te trappelen om weer het voetbalveld te betreden. Wil je een keer mee trainen dat kan op de volgende dagen: 4 en 5 jarigen zaterdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Jongens en meisjes tot van 6 tot 12 jaar kunnen op maandag of woensdagavond een keer meedoen. Kijk voor de tijden op www.svvaassen.nl.

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief