In het weekend van vrijdag 8 tot en met zondag 10 januari verbleef het tweede elftal in de palingstad van Nederland: VOLENDAM!

Met goede moed vertrokken de eersten al vrij vroeg en in de avond verschenen de laatste figuranten. In die tussentijd hadden de eerste aanwezigen al de nodige alcoholische versnaperingen achter de kiezen. De eerste avond werd ingeluid met een spelletje ‘Crazy Busdriver’ en de nodige alcohol begon voor sommigen zijn tol te eisen. Echter liet niemand zich uit het veld slaan en ging iedereen op stap. In tegenstelling tot de tijden in Vaassen, sloot de horeca in Volendam al om 2uur. Teruggekeerd in de huisjes werd er nog het nodige voedsel naar binnen gewerkt alvorens iedereen een uiltje ging knappen.  Zaterdagmiddag ging de selectie naar het centrum om daar een visje te happen. Sommigen aten alsof hun leven er vanaf hing en zelfs een nijlpaard zou er buikpijn van krijgen. Maar goed, de vis smaakte goed dus er was ook alle reden voor. Zaterdagavond gingen de mannen lekker uit eten bij ‘Bistro d’ouwe Helling, een goed restaurant! Na het eten ging het team direct de binnenstad in en wederom klokslag 2 uur trokken de Vaassenaren de kroegdeur dicht. Zondagmiddag omstreeks half 3 gingen de laatste personen huiswaarts na een goed en geslaagd weekend. Hierbij nog een kleine foto impressie om een beeld te krijgen bij het weekendje Volendam. Gegroet!

 

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief