Volgende wedstrijd

S.V. Vaassen 1

_____________________________

     - 

x heeten

 

22 april 2019 / 14:00 uur

Sportpark de Kouwenaar

 

 

Overige teams

_____________________________

 

 

 

 

 

De pupil voor de wedstrijd SV Vaassen 1- SV Zwolle 1 aanstaande zondag is speler van de JO-12 Jim Rodijk. Jim komt uit een echte SV Vaassen familie. Zijn vader Edwin traint de JO-9 waar ook zijn broertje Gijs in speelt. Jim is een echte aanvaller en speelt graag als rechtsbuiten.
Zijn trainers van de JO-12 zijn Michael en Dorina. Jim is net als de rest van de familie Rodijk fanatiek Feyenoord fan. Op de trainingen is hij dan ook vaak in een Feyenoord shirt te bewonderen. Zijn favoriete speler is dan ook niet moeilijk te raden: Steven Berghuis.
In zijn vrije tijd speelt Jim graag FIFA of is hij buiten lekker aan het voetballen. Wij wensen Jim veel plezier zondagmiddag!