Op de velden van SV Vaassen start het seizoen voor de vier- en vijfjarigen zaterdag 27 augustus. Van 10.30 tot 12.00 uur kunnen de jeugdige voetballertjes op speelse wijze met de sport kennismaken. De huidige groep hoopt dit seizoen nog meer leeftijdgenootjes te begroeten. Iedereen van vier of vijf jaar die op een plezierige manier sportief bezig wil zijn, is van harte welkom. Onder leiding van Dick Hulleman, Shardee Meijer en Erwin Vosselman.  Voor meer informatie kan contact worden opgenomen per mail met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ook de andere jeugdteams gaan weer beginnen met de trainingen. De J O9 traint op maandag en donderdag van 18.00 uur tot 19.00 uur. De J O11 traint op maandag een uur vanaf 18.30 uur. De tweede trainings mogelijk wordt donderdagavond vanaf 18.30 uur. Voor al deze jeugdelftallen kunnen belangstellenden zich aanmelden. Tot en met de J O9 hoeft geen contributie te worden betaald. En voor iedereen geldt dat een keer meetrainen om kennis te maken altijd gratis is.

 

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief