Voorafgaand aan de gala-avond streed de jongste jeugd van SV Vaassen om de Club van Honderd penalty bokaal. Meer dan 300 penalty’s werden er op het doel afgeschoten. Onder de lat stonden Samuel Zeggelaar de keeper van A1en de oud keeper van het eerste elftal Berry van Gortel. Zij moesten regelmatig de bal uit het net vissen. De winnaar bij de 4 en 5 jarigen is Noud Vosselman. Bij de F1 won Dano Tiemens en bij de F2 wist Brent Tiemann het net het vaakst te vinden. Timo de Wilde scoorde bij de E1 de meeste penalty’s. Alle kinderen genoten volop en probeerden natuurlijk met hun strafschoppen de doelmannen te passeren. De getoonde talenten bieden veel vertrouwen voor de toekomst, de Vaassense jeugd vindt strafschoppen nemen een leuke uitdaging.

Klik hier om naar de foto's te gaan

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief