De jeugd van SV Vaassen heeft weer mee gedaan met de jaarlijkse collecte ten behoeve van hun gehandicapte leeftijdsgenootjes. Met de opbrengst van deze actie worden sportieve bezigheden voor deze groep mogelijk gemaakt. De Vaassense jeugdvoetballers hebben ruim 1100 euro opgehaald voor het Fonds Sport Gehandicapten. Een prachtig bedrag. De uiteindelijke opbrengst wordt zeer waarschijnlijk nog hoger. Geïnspireerd door de grote inzet van de jeugd hebben enkele ouders een collectebus meegenomen om op hun werk geld in te zamelen voor dit goede doel. De vele pupillen en hun begeleiders zijn in een groot deel van Vaassen langs de deuren gegaan. Ze hopen volgend jaar met nog meer voetballertjes hun ronde door het dorp te doen. Gezien de groei van de jeugdafdeling van SV Vaassen moet dat zeker lukken! De gulle gevers van dit jaar willen zij in ieder geval hartelijk danken.

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief