De jeugd van SV Vaassen traint deze winterperiode in de zaal. Op 14 en 21 januari zijn de mini Fassy’s ( 4 en 5 jarigen) te vinden in de zaal bij de Sprenge aan de Boxhofstede tussen 10.30 en 11.30 uur. De jeugd onder de 9 en onder de 11 trainen twee keer in de Koekoek. Op 14 januari spelen ze onderlinge wedstrijdjes. Van 10 tot 11 uur de jongsten en van 11 tot 12 uur de J O11 1 en 2, en op zondag 22 januari is de J O9 van 12 tot 13 uur actief en de J O11 van 13 tot 14 uur. Wil je een keer meedoen dan ben je op deze dagen van harte welkom. Om het starten met voetballen voor iedereen mogelijk te maken, betalen jongens en meisjes tot acht jaar geen contributie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Op 28 januari gaan de pupillen zwemmen in de Koekoek. Van 14.00 uur tot 16.00 uur zijn alle voetballertjes van SV Vaassen van harte welkom. Broertjes, zusjes mogen ook mee maar deze betalen zelf hun entree.

lid worden

lidworden

 

foto´s

vsncollage

 

nieuwsbrief

nieusbrief